Fredrik Paulsen, bänk, unik, "Sofa One, Love Seat", JOY, 2024.
Benställning i aluminium, sits och rygg i plast (av återvunna plastpåsar), signerad FP-24. Längd 80 cm, höjd 86 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024