Fredrik Paulsen, divan, unik, "Chaise Longue One", JOY, 2024.
Benställning i aluminium, sits och rygg i lackerad MDF, signerad FP-24. Längd 120 cm, bredd 40 cm, höjd 86 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024.