Fredrik Paulsen, hylla, prototyp, "Storage One (HI) Proto", JOY, 2023.
Ram i aluminium, fem hyllplan i lackerad MDF, signerad JOY OBJECTS STORAGE ONE, FIRST PROTOTYPE 2023. Höjd 182 cm, bredd 80 cm, djup 40 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024