Fredrik Paulsen, soffbord, unikt, "Coffee Table One, Squarepusher", JOY, 2024.
Benställning i aluminium, laminerad samt krackelerad glasskiva. Höjd 47 cm, skivans mått 80x80 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Designweek 2024.