Fredrik Paulsen, stol, unik, "Chair One Open Air, Space is the place", JOY, 2024
Benställning i blålackerad aluminium, sits och rygg i handkolorerad MDF, signerad FP-24. Sitthöjd 47 cm, höjd 86 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024