Fredrik Paulsen, unikt bord samt fyra stolar, "Chair One & Table One, The Peace Set", JOY, 2024.
Benställning av aluminiumprofiler, sitsar, rygg samt bordsskiva i återvunnen plast (från skärbrädor), signerade FP-24. Bordets höjd 75 cm, skivans mått 80,5 x 80,5 cm.
Stolarnas sitthöjd 47 cm, höjd 86 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024.