Christian Dior, väska, "Lady Dior", 1999.
Cannage-quiltad svart textil. Detaljer i guldfärgad metall. En dragkedjeförsedd innerficka. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS", "Made in Italy" samt numrerad. Ca 25 x 20 x 12 cm. Dustbag.
Obetydligt ytslitage.