Klas-Göran Tinbäck, vas, utförd i egen studio, 1990.
Överfång i svart med nonfigurativ dekor i rött och blått, signerad Klas-Göran Tinbäck 1990. Höjd 32 cm.
Smärre ytslitage. Små märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK