Erika Lagerbielke, Karaff med propp, Orrefors, 1988.
Gröntonad flaska med röd påklippt kant. Proppen i form av ett ansikte. Signerad Orrefors gallery -88 928077 Erika Lagerbielke 44-75. Höjd 25,5 cm.
Proppen med väldigt litet nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK