Bulgari armring 18K vitguld B.zero1

bredd ca 5.6 mm, inre diameter ca 70 mm (L), vikt 32 g. Numrerad M1K599. Kvitto, "authenticity card" samt etui med box från Bulgari medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
25 000 SEK