Örhängen och ring, vitguld med mabépärlor, bla Ceson
18K vitguld. Svenska stämplar. Ring diameter fattning ca 17 mm, otydlig årstämpel, troligen 1968. storlek 18,25/57. Örhängen skruv diameter ca 17 mm. Total vikt 21 gram.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.