Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, "Bernt and Nisse"

Olja på duk, signerad, 73x92 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
17 500
1 526
1 597
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
11
7 jan 21:22
17 500 SEK
8
7 jan 21:22
17 000 SEK
11
7 jan 21:22
16 396 SEK
8
7 jan 21:21
16 000 SEK
11
7 jan 21:19
15 500 SEK
8
7 jan 21:19
15 000 SEK
8
7 jan 21:18
14 638 SEK
11
7 jan 21:18
14 138 SEK
11
7 jan 21:16
13 500 SEK
8
7 jan 21:16
13 000 SEK
8
7 jan 21:16
12 842 SEK
11
7 jan 21:16
12 342 SEK
11
7 jan 21:15
11 510 SEK
13
7 jan 21:15
11 010 SEK
11
7 jan 21:13
10 500 SEK
14
7 jan 21:13
10 000 SEK
14
7 jan 21:13
8 410 SEK
13
7 jan 21:13
8 210 SEK
13
7 jan 21:13
6 400 SEK
12
7 jan 21:01
6 200 SEK
10
7 jan 19:17
6 000 SEK
11
7 jan 16:25
5 800 SEK
10
7 jan 12:13
5 600 SEK
9
7 jan 12:13
5 500 SEK
9
6 jan 12:16
5 400 SEK
6 jan 8:09
5 200 SEK
8
6 jan 8:04
5 000 SEK
6 jan 8:04
4 900 SEK
8
2 jan 19:08
4 700 SEK
2 jan 19:08
4 500 SEK
2 jan 10:27
4 400 SEK
30 dec 2023 23:33
4 200 SEK
30 dec 2023 14:45
4 000 SEK
30 dec 2023 13:47
3 000 SEK
30 dec 2023 10:55
2 000 SEK
30 dec 2023 10:35
1 500 SEK
30 dec 2023 9:31
500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13