Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, "Maria del Mar II" (Flamenco-sångerska)

olja på duk, signerad 73x60 cm

Oramad.

Klubbat pris
7 200
628
657
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
7 jan 21:56
7 200 SEK
8
7 jan 21:56
7 000 SEK
8
7 jan 21:56
6 070 SEK
7 jan 21:56
5 870 SEK
8
7 jan 21:56
4 950 SEK
7 jan 21:56
4 750 SEK
7 jan 21:53
4 300 SEK
7 jan 21:53
4 100 SEK
7 jan 21:21
3 000 SEK
7 jan 21:21
2 800 SEK
7 jan 21:20
2 600 SEK
7 jan 21:20
2 400 SEK
7 jan 20:57
2 200 SEK
7 jan 20:48
2 000 SEK
7 jan 20:47
1 900 SEK
7 jan 20:47
1 900 SEK
7 jan 20:47
1 800 SEK
7 jan 20:47
1 700 SEK
7 jan 20:41
1 600 SEK
7 jan 20:29
1 500 SEK
7 jan 19:19
1 100 SEK
7 jan 19:18
1 000 SEK
7 jan 19:08
750 SEK
7 jan 19:08
700 SEK
7 jan 16:08
550 SEK
6 jan 18:01
500 SEK
6 jan 0:51
400 SEK
30 dec 2023 16:58
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13