Halvhornskniv, kåsa och sked, signerade, bland andra Nikolaus Fankki.
Halvhornskniv med stålblad, signerad PAL. Längd 16,5 cm. Kåsa i björk och renhorn märkt Siv, signerad NF (Nikolaus Fankki). Längd 14 cm. Sked i renhorn, signerad BI Sunna. Längd 16 cm.
Kniv med slitage. Kåsa med smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.