Ett armband och två klockarmband i skinn med tenntrådsbroderier och med metallspännen. Ett signerat LP. Total längd 16-25 cm. Två hängen i renhorn och skinn/tyg med tenntrådsbroderier. Signerade LP EP, bland andra Esse Poggats. Höjd 6,5-7 cm.
Armband och klockarmband med slitage, fläckar och bristningar. Armbandet omarbetat.