Kamerahus klätt med svart konstläder respektive läder och med kromade detaljer. Märkta Paillard Fabrication Suisse - Made in Switzerland. 12-12,5 x 10-13 cm.
Ej funktionstestade. Ej genomgångna. Ställvis slitage. Smärre skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.