Chinese Works of Art - the year of the dragon

Bukowskis firar drakens år 2024 med denna kurerade Chinese Works of Art -auktion online. Urvalet innehåller ett brett utbud av konstverk från privata skandinaviska samlingar, från Mingdynastin fram till 1900-talet.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

505. Vivianna Torun Bülow-Hübe, collier, silver med en glasdroppe, egen verkstad 1950/60-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK