Med sigill i rött samt kalligrafi. Föreställande en blommande trädgård. En serie tapetvåder monterade tillsamman. Motivets mått 115x215 cm. Totalt mått 125x250 cm. Troligen en ommonterad vikskärm. Kan rullas.
Reva, slitage. Skador.
Property of a private Swedish Estate.