gul metall med vita stenar, längd collier ca 85 cm, mått framstycke ca 8.5 X 24.5 cm, mått örhängen ca 3.5 X 12.5 cm, totalvikt 448 g. Signerade Gianni Versace. Pouch och en låda medföljer.
Bruksslitage. En sten saknas, ett fåtal stenar med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.