Barbiekläder 4 set. vintage, bl a "Suburban Shopper", Mattel 1959-64. "Winter Holiday", Mattel 1959-63.

Nr. 969 vintage "Suburban Shopper" 1959-64, komplett
Nr. 975 vintage "Winter Holiday" 1959-63, komplett
Nr. 983 vintage "Enchanted Evening" 1960-63, en version med pärlor, komplett
Nr. 979 vintage "Friday Night Date" 1960-64, komplett

Obetydligt slitage

Proveniens

Privat samling

Utropspris
4 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09