Svart crossbody-väska i mocka. Melerade och silverfärgade beslag. Ett ytterfack. Invändigt textilfodrad samt med ett innerfack och fickspegel. Märkt "BALENCIAGA. PARIS" och numrerad. Ca 24 x 16 cm. Dustbag.
Något slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.