Rey Urban, tre delar smycken, silver, collier, ett par örhängen och armring med cabochonslipad ametist
Signerade Rey Urban. Stockholm 1956, 1961, 1968. Collier längd ca 36 cm. Örhängen, skruv, längd ca 4 cm. Armring Innerdiameter ca 7 cm. Totalvikt 71 gram. Medföljande etui
Bruksslitage.