Macadam-canvas med detaljer i brunt skinn och guldfärgad metall. Fodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 47 x 26 x 22 cm.
Ställvis slitage. Lagning på flärp.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.