Sked Holland, slätt skedblad, knopp i form av två figurer, regentpar. Längd 19 cm. Vikt 63 gram.
Sked med slätt blad och spiralvridet skaft med avslutande knopp. Längd 17 cm.
Vikt 25 gram.
Smärre slitage.
Proveniens
ingen
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.