Vägglampetter, ett par, "Törne", ur IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal.
En ljusarm för ett ljus vardera, rik dekor av bl.a. stiliserade blad och krönande urna med fackla. Märkta i godset. Originalkartonger medföljer. Höjd 31 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.