"Sanbornville", ur: "Eccentric Polygons"
Signerad i blyerts och numrerad 36/100. Litografi och serigrafi, 1974. Utgiven av Gemini G.E.L., Los Angeles, med deras blindstämpel. Bladmått 43,8 x 56,5 cm.
Axsom 105. Gemini 551