"To Infinity"
Signerad i blyerts och numrerad 23/42. Färglitografi monterad på aluminium, med etsad och handkolorerad roterande spegel, i vitmålad konstnärsram, 2012. Utgiven av Universal Limited Art Editions, New York, med deras blindstämpel. 74.5 x 65.5 cm, inklusive ram: 77 x 69 cm.