447
1589304

KAWS

(USA, Född 1974)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 430 - 5 310 EUR
4 660 - 5 590 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist konst
+46 (0)70 748 22 63
KAWS
(USA, Född 1974)

"Untitled IV" from "Urge"

Signerad med blyerts och numrerad 243/250. Screenprint, 2020. Bildyta 29 x 22 cm. Bladstorlek 44 x 33 cm.