Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"I, II, III"
Sviten om 3 st färgserigrafier, 1983, samtliga signerade i blyerts och numrerade 20/35. Utgiven av Simca Print Artists och konstnären, New York. Bladstorlek, varder a77 x 58 cm.
Ej examinerade ur ram.
Galleri Fabian Carlsson Göteborg.
Lewison 37.