Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"The Grove"
Signerad Kristoffer Zetterstrand och daterad 2014 a tergo. Pannå 47 x 41 cm.
Stene Projects, Stockholm, inköpt av nuvarande ägare 2014.
Stene Projects, Stockholm, "Among The Remnants", 4 december 2014 – 10 januari 2015.
"Among The Remnants" var Zetterstrands första utställning hos Stene Projects.