"NYC Studio (from The Indomitable Spirit Portfolio)", 1986-1989.
Signerad Bruce Weber och numrerad 4/5 a tergo. Framtagen av Photographers + Friends United Against AIDS, New York. Silvergelatinfotografi, 59 x 46 cm.