153
1585475

Ysabel LeMay

(Kanada)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 540 - 5 310 EUR
3 620 - 5 430 USD
Klubbat pris
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Ysabel LeMay
(Kanada)

"Spiritus", 2011

Signerad LeMay och numrerad 4/7 på etikett a tergo. Archival C-print, 92 cm x 183 cm.

Proveniens

Couture Galleri, Stockholm.