506
1545558

Henri Martin ring 18K guld med en rosa turmalin

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 270 - 2 720 EUR
2 460 - 2 960 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Ametister, gröna stenar och runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 1.20 ct, mått turmalin ca 8.7 X 11.4 X 4.5 mm, bredd ca 4 - 16 mm, storlek ca 17, totalvikt 13 g. Med franska slitna stämplar. Signerad H.MARTIN.