487
1547925

Brosch i form av en svan i silver och guld med en blisterpärla och rosenslipade diamanter

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 020 - 11 300 EUR
9 460 - 11 800 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Mått 24 X 25 mm, totalvikt 18 g. Osignerad.

Proveniens

W.A. Bolin collection. Enligt familjetradition tillverkad i W.A. Bolins verkstad i Moskva.

Läs artikeln

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?