416
1564893

Ljusstakar, ett par, silver, oidentifierad mästarstämpel FG, Dijon, Frankrike 1700-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 330 EUR
911 - 1 370 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Cuppa, skaft och fot delvis godronnerade. Höjd 19 cm vardera. Total vikt 418 g.

Proveniens