1203
1551825

Jacka, broderat siden. Qingdynastin, 1800-talets senare del.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
363 - 544 EUR
394 - 591 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

En kortare mörk blå broderad jacka. Höjd rygg 74 cm. Längd från arm till arm 128 cm.

Slitage, fläckar. Senare knappar.

Proveniens

Purchased by the present owner in Japan.