Signerad med blyerts och numrerad 60/75. Färgakvatint och torrnål med karborundum, 1968. Tryckt av Arte Adrien Maeght, utgiven av Maeght éditeur, Paris. Bladstorlek 76,5 x 57,9 cm.
Proveniens
Galerie Larsson, Gävle. .
Dupin 408.
×
Logga in
Kunde inte logga in