Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Porträtt av Gösta Adrian Nilsson
Signerad A. Källström och daterad Paris 1921. Med påskrift "Till Mor". Trä, höjd 16 cm.
Prins Eugens Waldemarsudde, "GAN" 19 februari - 29 maj 2011. Utställningen hölls även på Malmö konstmuseum under perioden 19 juni - 4 september 2011 samt på Norrköpings konstmuseum 24 september 2011 - 8 januari 2012.