Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"Den gamla staden, Mentone"
Signerad Martin Åberg och daterad -25. Olja på duk lagd på pannå 65 x 56,5 cm. A tergo daterad 1926 och märkt MÅ reg. 275.
Stockholms Auktionsverk, 17 november 2021.
Privatsamling.