491
1546573

Hans Scherlund

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
629 - 809 EUR
666 - 856 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Hans Scherlund

ring 18K vitguld med fantasislipad ametist, Stockholm 1968.

Stämplad HIS. Ametist ca 13 x 11 mm, storlek 17,75/55,5, vikt 13,6 g.

Bruksslitage.