Utan titel, ur: "New York Collection for Stockholm"
Serigrafi och litografi, 1973. Signerad och numrerad a tergo i blyerts 137/300. Utgiven av Experiments in Art and Technology, tryckt av Styria Studio, New York. Bladstorlek 30,4 x 22,5 cm.
Galleri Östermalm, Stockholm.
Bastian 38.