"Kabuki Blushes"
Litografi med collage, 1986, Singerad i blyerts, daterad och numrerad 2/2, totala upplagan: 68 (59 + 2 BATs, 2 PPs, 2 Pres. Proofs, 1 GS Proof, 1 USF Proof, 1 NGA Proof). På Chiri Kozo papper, collagedelarna på Somrset Satin-papper. Utgiven av Graphicstudie/U.S.F., Tampa, Florida och med deras blindstämpel. 99 x 105,5 cm.
Heland Wetterling Gallery.
Glenn 206.