414
1549858

Verma Akhilesh

(Indien, Född 1956)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 540 - 5 310 EUR
3 620 - 5 430 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Verma Akhilesh
(Indien, Född 1956)

"Untitled as never before"

Signerad Akhilesh och daterad -04 a tergo. Akryl på duk 83 x 113 cm.

Proveniens

Gallery Time & Space, Bangalore, Indien. Inköpt från ovan 2005.
Privatsamling, Stockholm.

Gallery Time & Space, Bangalore, Indien, 2005.