"Danielle Lawrence, United Kingdom, 2003"
Ur "The Albino series". Signerad Pieter Hugo och numrerad 3/3. Archival pigment ink på cotton rag paper, bildyta 100 x 80 cm. Inklusive ram 115 x 94 cm.
Stevenson Gallery, Kapstaden.
Paul Frank McCabe, Milano.
Bukowski Auktioner, Contemporary Art & Design 631, maj 2021.
Privatsamling, Sverige.