883
1495871

Hans Andersen Brendekilde

(Danmark, 1857-1942)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 070 - 8 830 EUR
7 290 - 9 110 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02
Hans Andersen Brendekilde
(Danmark, 1857-1942)

Blomsterplockning

Signerad H A Brendekilde. Duk 47,5 x 63 cm.

Proveniens

Bruun Rasmussen Köpenhamn, auktion 502, 1988, kat. nr 132.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

624. Isaac Grünewald, Stilleben med pioner.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK