865
1525371

John Henry Downman

(England, 1750-1824)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02
John Henry Downman
(England, 1750-1824)

"E. Digby Greville of Bath"

Uppfodrad duk 30 x 24,5 cm. Samtida förgylld ram.

Proveniens

Christie's, 4 juni, 1976.