Fanerad med rosenträ och amarant. Inläggningar i fält. Beslag av förgylld brons. Tre lådor. Skiva av rödspräcklig belgisk marmor (Rouge Royal). Längd 128, bredd 65 cm. Nyckel finns.
×
Logga in
Kunde inte logga in