Van Cleef & Arpels brosch 18K guld med runda brilljantslipade diamanter
totalvikt diamanter ca 15.00ct, mått 60 X 60 mm, totalvikt 28 g. Signerad Van Cleef & Arpels, numrerad 18768 samt med franska stämplar. Etui från Van Cleef & Arpels medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in