40
1496746

Konsolbord, Centraleuropa, 1700-talets mitt, Louis XV.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 730 - 3 640 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Förgyllt och bronserat. Rikt skuren och delvis genombruten dekor av rocailler, bladverk, och blommor. Skiva av marmor (Rouge Languedoc). Längd 67, bredd 43, höjd 89 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

511. Vivianna Torun Bülow-Hübe, collier, silver, Stockholm 1951.
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK