252
1506497

Johan Schröder, bägare, delvis förgyllt silver, Landskrona 1796.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
618 - 795 EUR
638 - 820 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Konande modell på räfflad fot, invändigt förgylld, livet med senare gravyr. Höjd 16 cm. Vikt 254 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

509. Vivianna Torun Bülow-Hübe, brosch, silver, egen verkstad sannolikt 1950-tal.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 500 SEK